YourQuery отзывы

4 из 5 ( 2 оценки ), просмотров: 1628

Адрес:

Отзыв об "YourQuery" (адрес не был указан)

Телефон:

+38(098)87-47-770

Описание:

Маркетингова агенція повного циклу. Наші клієнти отримують гарантований ріст ефективності роботи своєї компанії. Працюємо по напрямках: - Створення воронки продаж - Оптимізація Бізнес-процесів - Виведення продуктів на ринок - Контексна реклама - SEO - SMM - Створення та оптимізація відділів продаж - Розробка веб-ресурсів для бізнесу - Створення та інтеграція CRM систем - Розробка программного забезпечення

Все отзывы

Ілля , 2023-01-14

0 согласны, 0 не согласны

Працюю у YourQuery вже третій рік

Багато де встиг раніше попрацювати, але тільки тут відчуваю, що щодня розвиваюся. Дякую проджекту за вміння так побудувати роботу, що хочеться щодня приходити та ставити нові рекорди.


Катя , 2023-01-09

0 согласны, 0 не согласны

Можу однозначно сказати тут працюють професіонали і сміливо рекомендую компанію YourQuery!

Я працюю в YourQuery вже більше двох років.

Плюсы: Що хотілось би відмітити: 1) Дуже класна команда, яка завжди готова допомогти. 2) Зрозуміла система грейдів, бонусів: все залежить від результатів роботи. 3) Менторство на початковому етапі роботи. 4) Керівництво відкрите до нових ідей.

Минусы: Що хотілось би покращити: 1) Немає можливості віддалено працювати.


Тарас Андрійович , 2022-11-28

0 согласны, 0 не согласны

Дякуємо спеціалістам із YourQuery за професійний підхід

Розвіяли міф, що реклама у Facebook не працює. Зробив для себе висновок, що рекламу потрібно довіряти професіоналам і використовувати системний підхід, а не шукати щоразу нового фрілансера.


Катя , 2022-11-09

0 согласны, 0 не согласны

Все подобається

Привіт усім, хто лиш шукає свій кар’єрний вектор, сподіваюсь мій відгук буде для вас корисним. Я дуже довго не могла знайти роботу. Багато фірм не хотіли мене брати на роботу через вік (я першокурсниця), в силу чого досвіду роботи в мене було вкрай мало. Це ускладнювало пошук роботу, адже усі хочуть досвідчених і скілових спеціалістів , проте мало компаній готові навчати кадрів під себе. Проте діджитал студія YourQuery розгледіла в мені потенціал. Мою кандидатуру затвердили на вакансіюконтент менеджера із можливістю переходу у інший відділ після проходження певних курсів за рахунок компанії. Розпочинала я відносно невисокої зарплатні порівнянно із середнім рівнем зп у компанії, проте вже зараз моя ставка зросла у 2 рази. Тож новачки - не бійтесь. Неважливо який у вас вік, головне що ви хочете і можете навчатись новому.


Євген , 2022-07-28

0 согласны, 0 не согласны

Дуже сильна компанія

Нещодавно звільнився із Yourquery і відверто кажучи, робив це не без жалю, адже полишаю цілу гору проектів, які були запущені під моїм керівництвом, та й на роботі завелося чимало товаришів. Проте усе що не трапляється - на краще) Після Yourquery будь яка робота чи проект буде здаватися шкільним домашнім завданням. Тут реальна фабрика сильних кадрів, які витримують будь які професійні випробовування. Тож навіть якщо ви з якихось полишили цю компанію будьте впевнені - тут ви отримаєте досвід, який навряд чи отримаєте ще де інде і перед вами відкриється багато шляхів. Усім колишнім колегам бажаю успіхів. Не полишайте свої наполеонівські плани!


Таня , 2021-03-08

0 согласны, 0 не согласны

Важко, але цікаво

Якщо ви стресостійка, гіпердисциплінована людина, маєте кар’єрні амбіції та не боїтеся монотонної роботи - компанія YourQuery вам підходить. Проте ця компанія реально не для всіх. Я працюю в SMM-щицею і до того, як прийшла сюди, звикла працювати із проєктами іншого гатунку. Проте тим, хто хоче підняти професійну планку і любить челленджі - велкам в нашу команду.


Катя , 2020-07-12

0 согласны, 0 не согласны

Получила удачный опыт работы

Проработала в YourQuery чуть больше двух лет. Исходя из собственного опыта, могу сказать, что отношения внутри коллектива отличные, особенно это заметно, когда работаешь над одним проектом с разными командами. До карантина удавалось устраивать корпоративы, после него ограничивались только небольшими посиделками по собственной инициативе. Еще были тимбилдинги для лучших сотрудников и уроки английского, благодаря которым удалось подтянуть свой уровень до Upper intermediate. Короче, опыт работы считаю удачным, но пришлось перейти в другую компанию из-за того, что хотелось более интенсивного роста.


Иван , 2019-02-07

0 согласны, 0 не согласны

Мне нравится компания

Пришло время оставить и свой отзыв о YourQuery) Начну, наверное, с самого начала: я шел на вакансию PPC-специалиста, благо опыта и успешных кейсов для такой должности хватало. Собеседование завершилось на приятной ноте, сказали, что мои навыки им очень подходят, и готовы начать сотрудничество. Приятно, что можно в работе использовать привычные методы и инструменты, главное – результат. Иногда, правда, кажется, что становится скучно, но тогда сверху подкидывают новые, более интересные задачи))) Короче, я доволен.


Олег С. , 2018-11-20

0 согласны, 0 не согласны

Спасибо, отлично!

Раньше пытались вести рекламную кампанию самостоятельно, но бюджет таял буквально на глазах, а клиентов как-то не добавлялось. Решили воспользоваться помощью специалистов данной компании, нашли много нерелевантных поисковых запросов и «пустышек», которые никак не могли привлечь целевой трафик. Затраты на продвижение удалось сократить где-то на 50-60%, что лично я считаю отличным результатом.


Гость , 2018-10-19

0 согласны, 0 не согласны

Все сразу становится понятно

Мы обращались в данную компанию для проведения аудита рекламных кампаний. Думали прежняя фирма допустила ряд ошибок из-за которых мы теряли деньги. Так в итоге и оказалось. С первых минут общения стало понятно что люди в своем деле разбираются а дальнейший рост конверсии это подтвердил уже на практике. Спасибо и удачи в работе.