YourQuery отзывы

4 из 5 ( 2 оценки ), просмотров: 2462

Адрес:

Отзыв об "YourQuery" (адрес не был указан)

Телефон:

+38(098)87-47-770

Описание:

Маркетингова агенція повного циклу. Наші клієнти отримують гарантований ріст ефективності роботи своєї компанії. Працюємо по напрямках: - Створення воронки продаж - Оптимізація Бізнес-процесів - Виведення продуктів на ринок - Контексна реклама - SEO - SMM - Створення та оптимізація відділів продаж - Розробка веб-ресурсів для бізнесу - Створення та інтеграція CRM систем - Розробка программного забезпечення

Все отзывы

Вадим , 2023-09-11

0 согласны, 0 не согласны

Це поки єдине місце, з якого мені не хотілось звільнитись

Працюю в Юквері і це поки єдине місце, з якого мені не хотілось звільнитись через півроку. Приємні заохочення, зручні робочі зміни, якісна техніка, яка не зависає та ще багато чого класного


Орест , 2023-06-27

0 согласны, 0 не согласны

Класний колектив, веселі тімбілдінги, цікава робота

Знімаю відеорекламу і можу в Юквері розкрити свій талант на повну і отримати корисний фідбек.


Марія , 2023-06-18

0 согласны, 0 не согласны

Сприятлива атмосфера

Працюю в YourQuery другий місяць, але вже адаптувалась. Дякую новим колегам та HR за всі підказки, допомогу та створення сприятливої атмосфери. Я email-маркетолог і саме тут я знову відчула перспективи в цьому напрямку. У колег сучасні підходи, які дійсно працюють, і твої старання не летять одразу в папку “спам”. Планую багато вчитись, дякуючи можливості дивитись курси.


Яна , 2023-04-30

0 согласны, 0 не согласны

Цінний колектив

Півроку розробляю сайти в компанії Your Query. Це однозначно новий і цікавий досвід для мене, багато можливостей та дуже цікавих проектів. А ще цілий відділ колег з якими можна радитись і жартувати профільні жарти.


Тарас , 2023-04-11

0 согласны, 0 не согласны

Тут завжди підбадьорять та змотивують

В Йорквері вже рік, на компанію в мене великі плани, бо вже дуже сильно виріс і хочу спробувати щось нове, а тут є такі можливості. Тут завжди підбадьорять та змотивують. Класно відчувати підтримку та професіональний ріст.


Олеся , 2023-03-22

0 согласны, 0 не согласны

Клієнт залишився задоволеним результатом

Хочу залишити відгук після проходження курсу в маркетинг-агенції. Продукт, який ми просували був Жіночий одяг Plus SIZE+ Нашим завданням було збільшити прихід трафіку на сайт, визначити цільову аудиторію, яким буде цікава послуга і щоб менеджерам було легше закривати цих клієнтів. Результатом задоволений! 1056 заявок менш, ніж за два тижні, з них 351 лід і 18 замовлень з середнім чеком - 30$ Клієнт залишився задоволеним результатом, деякі клієнти після реклами стали постійними


Ілля , 2023-01-14

0 согласны, 0 не согласны

Працюю у YourQuery вже третій рік

Багато де встиг раніше попрацювати, але тільки тут відчуваю, що щодня розвиваюся. Дякую проджекту за вміння так побудувати роботу, що хочеться щодня приходити та ставити нові рекорди.


Катя , 2023-01-09

0 согласны, 0 не согласны

Можу однозначно сказати тут працюють професіонали і сміливо рекомендую компанію YourQuery!

Я працюю в YourQuery вже більше двох років.

Плюсы: Що хотілось би відмітити: 1) Дуже класна команда, яка завжди готова допомогти. 2) Зрозуміла система грейдів, бонусів: все залежить від результатів роботи. 3) Менторство на початковому етапі роботи. 4) Керівництво відкрите до нових ідей.

Минусы: Що хотілось би покращити: 1) Немає можливості віддалено працювати.


Тарас Андрійович , 2022-11-28

0 согласны, 0 не согласны

Дякуємо спеціалістам із YourQuery за професійний підхід

Розвіяли міф, що реклама у Facebook не працює. Зробив для себе висновок, що рекламу потрібно довіряти професіоналам і використовувати системний підхід, а не шукати щоразу нового фрілансера.


Катя , 2022-11-09

0 согласны, 0 не согласны

Все подобається

Привіт усім, хто лиш шукає свій кар’єрний вектор, сподіваюсь мій відгук буде для вас корисним. Я дуже довго не могла знайти роботу. Багато фірм не хотіли мене брати на роботу через вік (я першокурсниця), в силу чого досвіду роботи в мене було вкрай мало. Це ускладнювало пошук роботу, адже усі хочуть досвідчених і скілових спеціалістів , проте мало компаній готові навчати кадрів під себе. Проте діджитал студія YourQuery розгледіла в мені потенціал. Мою кандидатуру затвердили на вакансіюконтент менеджера із можливістю переходу у інший відділ після проходження певних курсів за рахунок компанії. Розпочинала я відносно невисокої зарплатні порівнянно із середнім рівнем зп у компанії, проте вже зараз моя ставка зросла у 2 рази. Тож новачки - не бійтесь. Неважливо який у вас вік, головне що ви хочете і можете навчатись новому.