Киевский печатный цех отзывы

3 из 5 ( 2 оценки ), просмотров: 2104

Адрес:

Отзыв об "Киевский печатный цех" (адрес не был указан)

Телефон:

Номер телефона не был указан

Описание:

Описание компании отсутствует

Все отзывы

Настя , 2023-03-31

0 согласны, 0 не согласны

Хами, які взагалі не вміють спілкуватися з людьми

Замовлення виконано не вірно. Відповідають грубо, не раджу компанію зовсім!


Ігор , 2023-03-02

0 согласны, 0 не согласны

Не.раджу цих деб..Ів.

Просто деб..и таких важко знайти.Не раджу нікому, Оператор і власник це одна людина, якщо його можна так назвати, а як вони відповідають на зауваження видно у скріншоті, обов'язково заїду до них, це того вартує!


Юрій , 2023-02-21

0 согласны, 3 не согласны

Рекомендую!

Дякую, велике для друкарні. Персонал дуже приємний і привітний. Спочатку спілкувалися із менеджером, а потім із дизайнером, кожен дав декілька цінних порад. Видно що люди працюють на "своїй" роботі. Замовлення було в мене вже через 3 дні; дуже швидко, як на мене, і це з урахуванням доставки в інше місто. Дякую, ще раз, тепер ми ваші клієнти)


Гость , 2022-11-03

1 согласны, 1 не согласны

За їх помилки сплачуєте Ви

Замовляла рекламу на плівці.Доставка повинна була бути безкоштовною.Відправили на іншу адресу. Коли звернулась до дизайнера, він зробив переадресацію. Але надалі нарахували за доставку. На що, дизайнер відправив до менеджерів, а вони відповіли, що переадресацію не оплачують. Це помилка дизайнера.І побажали всього найкращого.І виходу нема, бо замовлення сплачене з самого початку. Дуже неприємне відношення до клієнтів.


Гость , 2022-07-02

1 согласны, 2 не согласны

Шахраї, будьте обережні!!!

Обманули мене, надіслали не моє замовлення. Як виявилося, це не друкарський цех. Працює одна людина. Посередник. У відповідь почула всю нецензурну лексику, яку і не чула раніше. Погрожував мені і моїм дітям (є докази в переписці). Мерзота…….. Сам собі з однієї адреси пише позитивні відгуки, навіть віршами!!! ??? А вам відпише, що ви у нього нічого не замовляли, або що ви затвердили макет так. Це все брехня!!! По бережіть свої гроші і нерви, замовляйте в справжніх друкарнях, не робіть моїх помилок!

Плюсы: Жодних

Минусы: Обман Всі позитивні відгуки написані власником( єдиним «працівником»).


Гость , 2021-11-03

2 согласны, 1 не согласны

Дизайнери некомпетентні

Замовила магніт на подарунок, на жаль якість друку жахлива, після скарг відповіли, що то моя вина. Хоча дала зображення тільки в якості зразку, але дизайнеру Дмитру було лінь зробити окремий об'єкт і він і використав цей зразок поганої якості для друку. Не рекомендую цей заклад, подумайте двічі ніж користатись їхніми послугами. До речі на сайті вказані не актуальні занижені ціни.

Минусы: цей непотріб присилають безкоштовно


Гость , 2021-10-22

2 согласны, 1 не согласны

Сделали ошибку и отказались ипсправлять

Замовив друк візиток за власним макетом, який я їм надав. Надрукували візитки без одного елементу, який був на моєму макеті. На мої повідомлення відповіли, що не вносять змін до клієнтських макетів та не будуть нічого виправляти, бо мовляв це я сам видалив значок. Клієнтська підтримка спілкується, наче це я їм нашкодив (може і не писав би цей відгук, якби не це). 500 візиток тепер можна на багаття пустити. Добре, що не замовив 1000, а вирішив спочатку поексперементувати. Доречі, якість самих візиток залишає бажати кращого. Саме з верхнього краю розріз чомусь незграбніший за усі інші краї, фарба злазить і відчуття, ніби її пошарпали з цього краю.

Минусы: дуже непрофесійна контора, не рекомендую


Гость , 2021-10-07

2 согласны, 1 не согласны

----------- сплошные

Не работа, гавно.


Владимир , 2021-09-14

2 согласны, 1 не согласны

не рекомендую

Заказаз визитки с двухсторонней печатью, прислали с напечатаной только одной стоной, на запросы по емейл и вайбер не отвечают. По телефону бросают трубку. Номера с которых звонил с претензией, заблокировали. Не советую с такими работать

Плюсы: качество печати устраивало

Минусы: не отвечают за свои ошибки. блокируют все номера телефонов, с которых им звонил


Гость , 2021-09-03

2 согласны, 1 не согласны

НЕ ВЕДИТЕСЬ

Шокована хамством співробітників. Гарно говорять поки не отримали кошти.Замовили банер, проплатили.Ми юридична особа. Потрібні документи для звіту. Документів місяць не можемо отримати . На моє звернення просто кидають трубку і блокуюють . Хотіла їх радити колегам , планували великі замовлення. Не звязуйтесь з ними. " Сарафанне радіо працює" і " принцип бумерангу " ніхто не відміняв.

Минусы: Сплошные минусы. НЕ ВЕДИТЕСЬ