Киевский печатный цех отзывы

3 из 5 ( 2 оценки ), просмотров: 3065

Адрес:

Отзыв об "Киевский печатный цех" (адрес не был указан)

Телефон:

Номер телефона не был указан

Описание:

Описание компании отсутствует

Все отзывы

Ольга , 2024-03-25

0 согласны, 0 не согласны

ФЕЙКОВІ ПОЗИТИВНІ ВІДГУКИ НА ВСІХ ПЛАТФОРМАХ! БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ!

До свого відгуку стосовно цього бидла я ще доберусь! А наразі прошу клієнтів бути уважним-відгуки всі послідовні та хронологічні від неіснуючих людей з неіснуючих фейкових аккаунтів. Подивіться всі платформи відгуків цього гопніка і зверніть увагу на скріни та відгуки реальних клієнтів. Хто бажає об' єнатися , щоб цей шалений поніс відповідну відповідальнісь стосовно своіх дій, напишіть мені на пошту: petrovaolga010191@gmail.com


Гость , 2024-02-18

1 согласны, 0 не согласны

Жах! Хами та шахраї

Не описати словами мій досвід! РОБЛЯТЬ ВИГЛЯД, що вони солідна компанія, а насправді там працює 1 людина - він же власник (відповідає і як менеджер, і як саппорт), який тупо посилає клієнтів куди подалі! Обзивається та погрожує не віддати сплачене замовлення!


Олена , 2024-02-08

1 согласны, 0 не согласны

Жахливе відношення до клієнтів та жахливий друк

Я просто в шоці до відношення до клієнтів,макет створювали більше двох тижнів,а коли був затверджений та оплачений,прийшли зовсім інші етикетки.відповідального не знайдеш,дізайнер звільнився, менеджери хамят.та щє й друк жахливий ,нечітабельний текст,букви розповзаються.шкода потраченого часу, грошей та зіпсованого настрою.люди не видитесь на безкоштовний дизайн та доставку.я такого ставлення до клієнтів навіть уявити собі не могла.в перший раз з таким зіштовхнулася.це якась шарашкіна контора.а менеджери-хами.почитала інші відгуки,все стало зрозуміло.не зрозуміло тільки,як цей цех досі існує,невже немає ніякої управи на них.

Плюсы: Не має


Гость , 2023-11-13

2 согласны, 0 не согласны

Хами. Ведуть себе як бидло знаючи свої помилки в роботі.

Ми були задоволені роботою, ціною до моменту поки не виявили їх помилку вони надіслали 1 ящик з чужою поліграфією. На прохання передрукувати, відправити наші вони послали на 3 букви обізвавши останніми словами. Хоча свою помику вони знають, тому що тим клієнтам яким пішов наш ящик вони передрукували. Хами які розмовляють з жінкою як бидло. не раджу щоб потім не мати нервів!!


Гость , 2023-11-05

2 согласны, 0 не согласны

Сама кончена контора в Україні, кидають слухавки та посилають на ....

Неадекват там працює, напевно сам собі режесер, хочеть кидає трубку, оскорбляє, посилає. Сервіс ніжче плінтусу, є всі докази. Тож не проблема показати. Якщьо щьось не сподобається тому дебілу який сидить на телефоні пошле тебе на 3 букви. Треба приїхати йому зуби порахувати в тому цеху з хлопцями з фронту.

Плюсы: НІЯКИХ

Минусы: ВІДНОШЕННЯ ДО КОЛІЄНТА


Гость , 2023-05-26

3 согласны, 0 не согласны

Зіпсований настрій на цілий день все що вони можуть

Обходьте десятою дорогою. Якщо хтось не знав то дві хвилини на розмову з клієнтом то дуже довго. Через дві хвилини розмови в процесі того як я задавав питання менеджер з тяжким диханням сказав допобачення і кинув слухавку)) І Заблоковав мій номер. Після чого я набрав з іншого, питаю Ви мене заблокували? Відповідає - так, ви дуже довго балакаєте, ми не витрачаємо час на таких клієнтів.

Плюсы: Взяли трубку

Минусы: Краще б не брали. Максимальна неадекватність.


Настя , 2023-03-31

3 согласны, 0 не согласны

Хами, які взагалі не вміють спілкуватися з людьми

Замовлення виконано не вірно. Відповідають грубо, не раджу компанію зовсім!


Ігор , 2023-03-02

3 согласны, 0 не согласны

Не.раджу цих деб..Ів.

Просто деб..и таких важко знайти.Не раджу нікому, Оператор і власник це одна людина, якщо його можна так назвати, а як вони відповідають на зауваження видно у скріншоті, обов'язково заїду до них, це того вартує!


Юрій , 2023-02-21

1 согласны, 4 не согласны

Рекомендую!

Дякую, велике для друкарні. Персонал дуже приємний і привітний. Спочатку спілкувалися із менеджером, а потім із дизайнером, кожен дав декілька цінних порад. Видно що люди працюють на "своїй" роботі. Замовлення було в мене вже через 3 дні; дуже швидко, як на мене, і це з урахуванням доставки в інше місто. Дякую, ще раз, тепер ми ваші клієнти)


Гость , 2022-11-03

3 согласны, 1 не согласны

За їх помилки сплачуєте Ви

Замовляла рекламу на плівці.Доставка повинна була бути безкоштовною.Відправили на іншу адресу. Коли звернулась до дизайнера, він зробив переадресацію. Але надалі нарахували за доставку. На що, дизайнер відправив до менеджерів, а вони відповіли, що переадресацію не оплачують. Це помилка дизайнера.І побажали всього найкращого.І виходу нема, бо замовлення сплачене з самого початку. Дуже неприємне відношення до клієнтів.