Стоматологическая клиника Люми-Дент отзывы

5 из 5 ( 9 оценок ), просмотров: 3441

Адрес:

Отзыв об "Стоматологическая клиника Люми-Дент" по адресу Украина, Киев

Телефон:

0 800 75 22 88 (Все звонки бесплатные)

Описание:

Стоматологическая клиника

Все отзывы

Гость , 2023-11-19

0 согласны, 0 не согласны

Хорошая клиника

Все лечение прошло успешно, лечение, протезирование и имплантация. Хороший сервис, внимательное и чуткое отношение


Гость , 2023-11-15

0 согласны, 0 не согласны

Дуже якісне пломбуванння

Останнім часом стали сильно хворіти зуби, так що жодні знеболювальні ліки не допомагали. Мені потрібно було терміново сходити в стоматологію, все відкадала, а потім подруга вже записала до до Люмі-Денту. Спершу мені провели безкоштовну консультацію. Дуже уважно та ввічливо зробив це доктор. Виявилося, у мене був досить важкий карієс, а я якось і не заглядала собі в рот щоб його побачити. Мене вилікували за кілька прийомів! Зробили пломбування зубів. Дякуємо величезному Максиму Олександровичу та персоналу клініки!


Марина , 2023-11-11

0 согласны, 0 не согласны

Дитячий прийом

Ходимо постійно до Мар'яни Ігорівни Короткової- це наша зубна фея. Завжди з радістю дитина йде.


Гость , 2023-10-01

0 согласны, 0 не согласны

Лечил тут зубы

Был на приеме у стоматолога Солонченко Ильи Романовича. Отличный доктор, видно что профессионал. Все четко, быстро и безболезненно. Очень рекомендую, мне понравилось.


Гость , 2023-07-31

0 согласны, 0 не согласны

Відмінна якість послуг

Я звернулась до клініки Люмі-Дент на Позняках для видалення двох зубів. Я дуже переживала за видалення, але можу з впевненістю сказати що лікар Павлюченко Євген Юрійович творить чудеса, взагалі болю не відчувала, швидко, професійно все зроблено. Дякую і рекомендую звертатися в клініку тут надають дійсно якісні послуги.


Гость , 2023-05-23

0 согласны, 0 не согласны

Пломбування зубів

Проходила лікування у лікаря Артеменко Марти Сергіївни у клініці Люмі Дент за адресою Левка Мацієвича 2\4, дуже приємний і обережний лікар, залишилась дуже задоволена сервісом, вже рекомендую своїм рідним і друзям.Щаслива що вас знайшла!


Гость , 2023-04-14

0 согласны, 0 не согласны

Кращий стоматолог-хірург

Сьогодні отримала консультацію за адресою: проспект Володимира Івасюка 24-А у класного лікаря: Федоришина Миколи Анатолійовича - чуйна і турботлива людина, професіонал з великої літери! Рекомендую!


Гость , 2023-02-08

0 согласны, 0 не согласны

Стоматологія на правому березі Києва

Шукала дуже довго для себе стоматологію і нарешті знайшла. Для мене було важливо ціна\якість і ця стоматологія її виправдала. Я лишилась дуже задоволена і раджу лікаря Дульнєва Кирила.


Кира , 2021-12-01

0 согласны, 0 не согласны

Клиника стоматологии в которой в первую очередь думают о пациенте)

Делала в этой клинике отбеливание зубов, и лечила кариес. Сама клиника стоматологии, мне очень нравится, выглядит презентабельно, аккуратно, персонал такой милый и внимательный. Отбеливание зубов и лечение кариеса мне делал стоматолог Маслов Максим Александрович - завоевал мое доверие, приятный доктор, который всегда и поговорит, подскажет,и проконсультирует бесплатно) видно что не пытается только вытянуть побольше денег! Да и прайс лист стоматология имеет недорогой. Короче говоря, Люми-Дент мне нравится, хорошая клиника, высокого уровня:)

Плюсы: Недорого, Индивидуальный подход, Идеально предоставляют услуги, Очень приятный персонал

Минусы: Нету


Петя Марченко , 2021-11-30

0 согласны, 0 не согласны

Стоматология высокого уровня

В Люми-Дент, лечим зубы я и вся моя семья. Все манипуляции проводятся максимально качественно и красиво. Делали уже все, от чисток до имплантов. И знаете что? никогда никаких претензи не было ни к чемУ! БОЛЬШИЕ МОЛОДЦЫ

Плюсы: Все отлично!

Минусы: нет