Стоматологическая клиника Люми-Дент отзывы

5 из 5 ( 9 оценок ), просмотров: 3952

Адрес:

Отзыв об "Стоматологическая клиника Люми-Дент" по адресу Украина, Киев

Телефон:

0 800 75 22 88 (Все звонки бесплатные)

Описание:

Стоматологическая клиника

Все отзывы

Гость , 2024-03-17

0 согласны, 0 не согласны

Дитячий прийом

Були в люмі-дент на оболоні у лікарки Біланенко Аліни. Дуже задоволені. Допомогла подолати страх перед лікуванням зубів. І полікувала нам багато зубів. Дуже вдячна. Рекомендую клініку і лікаря Аліну.


Гость , 2024-01-08

0 согласны, 0 не согласны

Видалення зубів

Дуже дякую Люмі-Дент і лікарю Кириленко Юрію Вікторовичу за безболісне лікування зубів. Так я дуже боюся стоматологів вирішила скористатися послугою медикаментозного лікування під час сну. Під час підготовки до процедури усі були дуже уважні, постійно уточнювали як я себе почуваю. Дякую лікарю анестезіологу, оскільки я дуже легко і швидко відійшла від анестезії. Тому рекомендую Люмі-Дент тут справді працюють професіонали.


Гость , 2024-01-05

0 согласны, 0 не согласны

Імплантація

Робив імплант у лікаря Кириленко Ю.В. Все прйшло чудово і безболісно, швидко і професійно. Ребілітація пройшла без проблем. був на Анни Ахматової 14-А


Гость , 2023-11-19

0 согласны, 0 не согласны

Хорошая клиника

Все лечение прошло успешно, лечение, протезирование и имплантация. Хороший сервис, внимательное и чуткое отношение


Гость , 2023-11-15

0 согласны, 0 не согласны

Дуже якісне пломбуванння

Останнім часом стали сильно хворіти зуби, так що жодні знеболювальні ліки не допомагали. Мені потрібно було терміново сходити в стоматологію, все відкадала, а потім подруга вже записала до до Люмі-Денту. Спершу мені провели безкоштовну консультацію. Дуже уважно та ввічливо зробив це доктор. Виявилося, у мене був досить важкий карієс, а я якось і не заглядала собі в рот щоб його побачити. Мене вилікували за кілька прийомів! Зробили пломбування зубів. Дякуємо величезному Максиму Олександровичу та персоналу клініки!


Марина , 2023-11-11

0 согласны, 0 не согласны

Дитячий прийом

Ходимо постійно до Мар'яни Ігорівни Короткової- це наша зубна фея. Завжди з радістю дитина йде.


Гость , 2023-10-01

0 согласны, 0 не согласны

Лечил тут зубы

Был на приеме у стоматолога Солонченко Ильи Романовича. Отличный доктор, видно что профессионал. Все четко, быстро и безболезненно. Очень рекомендую, мне понравилось.


Гость , 2023-07-31

0 согласны, 0 не согласны

Відмінна якість послуг

Я звернулась до клініки Люмі-Дент на Позняках для видалення двох зубів. Я дуже переживала за видалення, але можу з впевненістю сказати що лікар Павлюченко Євген Юрійович творить чудеса, взагалі болю не відчувала, швидко, професійно все зроблено. Дякую і рекомендую звертатися в клініку тут надають дійсно якісні послуги.


Гость , 2023-05-23

0 согласны, 0 не согласны

Пломбування зубів

Проходила лікування у лікаря Артеменко Марти Сергіївни у клініці Люмі Дент за адресою Левка Мацієвича 2\4, дуже приємний і обережний лікар, залишилась дуже задоволена сервісом, вже рекомендую своїм рідним і друзям.Щаслива що вас знайшла!


Гость , 2023-04-14

0 согласны, 0 не согласны

Кращий стоматолог-хірург

Сьогодні отримала консультацію за адресою: проспект Володимира Івасюка 24-А у класного лікаря: Федоришина Миколи Анатолійовича - чуйна і турботлива людина, професіонал з великої літери! Рекомендую!