Умида Самоенко отзывы

4.8 из 5 ( 10 оценок ), просмотров: 1545

Адрес:

Отзыв об "Умида Самоенко" по адресу Украина,

Телефон:

Номер телефона не был указан

Описание:

Инвестиционный консультант

Все отзывы

Максим , 2024-04-29

0 согласны, 0 не согласны

Хороший рівень подачі матеріалу

Захоплююсь рівнем подачі матеріалу на курсі. Кожен урок приніс нові знання та інсайти, які я вже почав застосовувати. Рекомендую всім, хто хоче розібратися в інвестиціях та почати примножувати кошти.


Віктор , 2024-04-19

1 согласны, 0 не согласны

Рекомендую курс по інвестиціям від Уміди

Після завершення онлайн-курсу, я нарешті відчуваю, що розумію, як правильно інвестувати свої гроші. Навчальні матеріали були чіткі, а підтримка команди курсу — надзвичайна. Я б рекомендував цей курс будь-кому, хто шукає зрозумілий і ефективний спосіб вивчення інвестицій.


Аліна М , 2024-04-16

1 согласны, 0 не согласны

FinUp підштовхнули мене до інвестицій, дякую!

Якщо ви думаєте, що пройшовши якийсь курс, де навчають інвестуванню, вам почнуть під ноги падати компанії, які на наступний день принесуть вам мільярди доларів, то це зовсім не так працює! Хоч FinUp і дає безліч корисної інфи по інвестуванню та допомагає на практиці, але основна роль та відповідальність лежить на вас! Потрібно бути готовим до самостійного заглиблення та вивчення складних аспектів інвестування. FinUp виступає як перший серйозний поштовх до величезного світу інвестицій, принаймні так було у мене. Проте, бажаю усім впевненості, наполегливості та успіху! І окреме спасибі FinUp за поштовх)


Олексій , 2024-04-09

1 согласны, 0 не согласны

Курс хороший

Дуже вдячний за цей курс! Він був для мене джерелом не тільки нових знань, але й натхнення для подальшого розвитку в інвестиціях. Ваш підхід до навчання дійсно надихає, і я вірю, що за допомогою цього курсу я зможу досягти своїх фінансових цілей.


Nadiia , 2024-03-27

1 согласны, 0 не согласны

Kурс зробив складне простим і доступним

Спасибі за створення такого якісного та захоплюючого курсу, який відкриває двері до навчання для всіх бажаючих. Тепер я впевнена, що здатна досягати будь-яких вершин і перевершити саму себе. Ваша праця змінює уявлення про навчання та робить складне простим і доступним. Бажаю школі продовжувати розвиватися та досягати нових висот у майбутньому!


Viktoriia , 2024-03-22

0 согласны, 0 не согласны

Я вдячна FinUp за цей курс

Проходження курсу в школі інвестицій FinUp стало для мене справжнім відкриттям не лише в плані отриманих знань, а й у розумінні власної відповідальності за процес навчання. Цей досвід нагадав мені, що віра у власні сили та ініціативність у проясненні будь-яких сумнівів чи питань є ключовими до досягнення позитивних результатів. Важливо усвідомлювати, що хоча куратори та наставники з радістю підтримують на кожному етапі, основна відповідальність за успіх лежить на студентах. Я вдячна за цей курс, який не лише надав мені цінні знання, а й показав, що справжній прогрес неможливий без особистого вкладу та віри в успіх.


Olena Vasylenko , 2024-03-18

0 согласны, 0 не согласны

Вдячна за надані Вами знання!

Умідо, висловлюю глибоку подяку за надані Вами знання! Володіння навичками фінансового менеджменту є надзвичайно важливим аспектом, тому вдячна Вам за майстерність з якою Ви передаєте ці вміння. Особливо ціную Вашу здатність навчати людей досягати мети самостійно! Вражає, скільки я досягла всього за один місяць навчання! Від усього серця бажаю Вам успіхів та натхнення у всіх Ваших починаннях!)


Marchenko 89 , 2024-03-11

0 согласны, 0 не согласны

Потрібен більш деталізований письмовий матеріал до відео

Курс був корисним у переведенні теоретичних знань у практичні навички, що є безцінним досвідом для кожного, хто прагне розпочати свій шлях в інвестуванні. Однак, я б хотів запропонувати розробку додаткових інструкцій для людей, які мають обмежений час через роботу і шукають більш конденсований формат матеріалів без необхідності перегляду довгих відео. Існуючі інструкції корисні, але вони не охоплюють всі важливі аспекти, представлені у відео-лекціях. Будь ласка, розгляньте можливість створення більш деталізованих письмових матеріалів для зайнятих учнів)

Плюсы: Курс корисний

Минусы: Потрібен більш деталізований письмовий матеріал до відео для людей, які мають обмежений час


Andrey , 2024-03-07

0 согласны, 0 не согласны

Рекомендую для тих, хто цінує простоту та ефективність в навчанні!

Хочу щиро подякувати за курс. Все доступно та зрозуміло! Я залишився вражений тим, як легко отримати доступ до уроків та домашніх завдань без необхідності завантажувати додатки чи витрачати багато часу на пошук. Все зберігається в одному місці, що робить процес навчання більш організованим та ефективним. Платформа kwiga в цьому дуже гарно допомогла. Рекомендую для тих, хто цінує простоту та ефективність в навчанні!


Гость , 2024-01-09

0 согласны, 1 не согласны

Здравствуйте.

Больше не свяжусь с Умидой. Натворила она делов и даже совесть не грызёт. Испортила мой инвестиционный план. Лезет без знаний. Это ещё ей обучится нужно, а не брать людей на консультации. Так поступают мошенники.