Наш Бус отзывы

4 из 5 ( 1 оценка ), просмотров: 831

Адрес:

Отзыв об "Наш Бус" (адрес не был указан)

Телефон:

Номер телефона не был указан

Описание:

Описание компании отсутствует

Все отзывы

Гость , 2020-09-02

0 согласны, 0 не согласны

Все дуже добре

Перевізником Наш Бус ,їхала втретє 31.08.20 . Автобус чистий ,водії привітні( Віктор і Руслан) один мінус і то ,що незалежило від хлопців ,довго стояли на кордоні. Буду рекомендувати своїм знайомим


Гость , 2020-06-29

0 согласны, 0 не согласны

Їду в п'ятий раз,ще так не було!!!

Дорога компанія "нашбус",прошу Вас виправити цей безлад у рейсі "Вінниця-Валбжих"!!!Виїхавши з Вінниці о 15:00 приїхавши у Вроцлав 23:20.По перше- ні води,ні кави,а ні чаю не пропонували!!!Приїхавши до границі Краковець о 23:30 ми стояли 8на чергу заїхати,заїхали на територію Польщі 17:20 наступного дня ,більше того люди обурені сидівши 6годин без води.У Вроцлав приїхавши 23:20 не було чим добратися до місця опсервації,і багато людей обурені бо гроші котрі мали використати на проживання потрачено на таксі!!!!Ви Зіпсувалися!!!!!!


Гость , 2020-06-29

0 согласны, 0 не согласны

Їду в п'ятий раз,ще так не було!!!

Дорога компанія "нашбус",прошу Вас виправити цей безлад у рейсі "Вінниця-Валбжих"!!!По перше- ні води,ні кави,а ні чаю не пропонували!!!Приїхавши до границі Краковець о 23:30 ми стояли 8на чергу заїхати,заїхали на територію Польщі 17:20 наступного дня ,більше того люди обурені сидівши 6годин без води.У Вроцлав приїхавши 23:20 не було чим добратися до місця опсервації,і багато людей обурені бо гроші котрі мали використати на проживання потрачено на таксі!!!!Ви Зіпсувалися!!!!!!


Гость , 2020-01-11

0 согласны, 0 не согласны

Житомир - Краков

Поездка не удалась, хамство персонала, и никакого заявленного комфорта (туалет не работает, интернета нет, холод)


Гость , 2019-09-12

0 согласны, 0 не согласны

Чернігів-Познань 23.08.2019

Доброго дня.Я ніколи не вибираю перевізника,проте зауважую на комфорт і якість.Часто їжджу до Польщі і ніколи не виникало питань в зупинках на прохання. Але цей раз водії відмовилися стати в потрібному місці. Тому мені треба було їхати в Познань,а потім вертатися назад,туди де просила зупинитися, ще 100 км. В результаті 4 години потраченого часу і спорчені нерви. Але діло даже не в цьому. Не можу пожалітися на поїздку в цілому,але був один нюанс,який заставив мене засумніватися в правдивості слів водіїв.Зараз поясню ситуацію. Вийти мені потрібно було на заправці ,яка була на трассі.Нікуди звертати не потрібно було.Водії відмовилися ,мотивуючи це тим ,що їм не дозволяють зупинятися ніде окрім вокзалів (туалет також в автобусі),що скрізь камери і їх звільнюють за те що вони зупиняються де хто хоче. Я вже була повірила в це і змирилася. Ну,як кажуть,"на нет и суда нет". Але через пару кілометрів вони зупинилися на....... іншій заправці (не на вокзалі!!!) Для чого? Для своїх потреб майбуть (чеки на пальне і багато іншого на чому заробляють водії ). Якщо вже так категорично не можна зупинятися ,то прошу внести в інформацію про рейс зміни.І хай їх дотримуються водії також.

Плюсы: Чисто

Минусы: Російськомовна стюардеса. Туалет "на ходу"


Гость , 2019-05-25

0 согласны, 0 не согласны

Самий плахая поездка била в етой компание нашбус ком

Не остонавлюеться по шесть часов стуардеса зато говорит у нас туалет роботает не води купить не чего от Варшавы до житомира без остоновок ехали не дай бог ещо на нейо попасть на етот наш бус


Гость , 2019-04-15

0 согласны, 0 не согласны

Посторонние пассажиры в салоне

Водитель рейса Перемышль-Львов набрал по дороге кучу левых людей, которые своими баулами забили все проходы. Ехать было очень неудобно, еще и шумели всю дорогу.


Гость , 2019-02-12

0 согласны, 0 не согласны

Дякую все норм

Користуюсь послугами Наш Бус завжди простото крутий перевізник

Плюсы: Чистий автобус Вайфай Кава.Чай Туалет Стюардесса


Виталий , 2018-09-13

0 согласны, 0 не согласны

Киев-Валбжых

Приятно удивлен, от поездки, всё на уровне, адекватный, приятный персонал, красивая стюардесса. Теперь только НашБус.) Рейс 19.11.17.


Лана Берг , 2018-07-26

0 согласны, 0 не согласны

Лана Берг

Уже не первый раз еду автобусом компании Наш Бус,а именно с бригадой 510. Очень довольна. Всегда приятно общаться. Водителя высшего класса. А стюардесса просто умница. В автобусе и туалете чисто. Просто молодцы. Всем рекомендую.